تحویل اکسپرس

در راستای رضایت مندی مشتریان، فروشگاه اینترنتی ژربرا ارائه بهترین خدمات به خریداران را در دستور کار خود قرار داده است لذا ارسال و تحویل کالاها و سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین دست آوردها در مجموعه ژربرا بوده که در همین راستا روش های زیر را بعنوان روشهای ارسال و تسریع در روند ارسال سفارشات به مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی ژربرا پیشنهاد می نماید.

روش های ارسال :

۱- پیک موتوری (ویژه شهر تهران)
۲- پست پیشتاز
۳-تیپاکس

1- ارسال از طریق پیک موتوری (ویژه تهران):

برای شهر تهران سفارشاتی که حداکثر تا ساعت ۱۴ ثبت شده باشد در همان روز تحویل داده خواهند شد و سفارشاتی که پس از ساعت ۱۴ ثبت شوند حداکثر تا ساعت ۱۴ روز بعد تحویل خواهند شد .

2- ارسال از طریق پست پیشتاز :

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تهران و کرج فروشگاه اینترنتی ژربرا در نظر گرفته شده است. کلیه سفارشات حد اکثر ظرف مدت ۳ روز کاری تحویل خواهد شد. کاربران محترم میتوانند بوسیله کد رهگیری پستی کالای خود را پیگیری نمایند.

شایان ذکر است فروشگاه اینترنتی ژربرا از طریق سامانه پیامک یا ایمیل مراحل مهم پردازش سفارش و ارسال را به اطلاع خریداران محترم می رساند.

3- ارسال از طریق تیپاکس :

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان محترم برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد
تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.