7 روز ضمانت بازگشت کالا

ما در فروشگاه اینترنتی ژربرا به شما این اطمینان را خواهیم داد که کلیه کالاهای خریداری شده توسط شما مشتریان گرامی، کالاهای اورجینال و از برندهای معتبر خواهند بود. همچنین ضمانت می کنیم کلیه کالاهای مورد سفارش هیچگونه مغایرتی با کالاهای مشاهده شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی ژربرا نخواهند داشت.

فروشگاه اینترنتی ژربرا با اطمینان از عملکرد خود در روند تامین و تحویل کالاهای موجود درسایت و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، کلیه خریدهای صورت پذیرفته توسط شما مشتریان گرامی را تا 7 روز گارانتی می نماید، این 7 روز گارانتی شامل موارد مرتبط با اصالت کالاها و وجود هر گونه مغایرت در آنها می باشد که در بخش ابتدایی توضیحاتی در این خصوص ارائه گردیده است.

لازم است مشتریان محترم هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی کارخانه ای، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده در سایت تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و کالا را به کالارسان عودت نمایند. با توجه به این مهم که بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر می باشد، لذا قبل از باز نمودن بسته بندی کالاها، ابتدا مشخصات فنی کالای خریداری شده را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایید. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج گردد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

با توجه به توضیحات ارائه شده، کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن امتناع از تحویل ترتیبی اتخاذ فرمایند تا کالاها بلافاصله به فروشگاه عودت گردند.

جهت عودت کالاها، کارتن و بسته بندی آن میبایستی کاملاً سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشند. زدن برچسب جدید و یا یادداشت توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالاها می گردد.

با توجه به آنکه عکس های محصولات صرفاً جهت اطلاع از ظاهر کالاها و کمک به خرید مشتری ها می باشند، ممکن است در برخی موارد جزئیات عکس سایت با عکس اصلی تفاوت هایی داشته باشند که به استناد آن نمی توان مبنا را بر اعلام مغایرت گذارد. لذا ملاک استناد در مغایرت کالاها برای مشتریان محترم، مقایسه مشخصات فنی درج شده در سایت با مشخصات فنی درج شده بر روی محصول خواهد بود.