درباره ژربرا

ایده راه اندازی برند ژربرا پس از مذاکرات اولیه و استقبال در فروش تعدادی از محصولات چندین برند معتبر به صورت آنلاین ایجاد گردید که پس از بررسی های اولیه در خصوص استقبال مشتریان از کالاهایی با کیفیت بالا از طریق سفارش آنلاین، فروشگاه اینترنتی ژربرا در سال ۱۳۹۹ راه اندازی گردید.

فروشگاه اینترنتی  ژربرا توسط تیمی، متشکل از افرادی دارای اطلاعات تخصصی در زمینه سلامتی، تغذیه، پوست و زیبایی و همچنین کارشناسان مجربی در زمینه بازایابی  راه اندازی شده است که از مهمترین نقاط قوت در جهت توانمندسازی این مجموعه به شمار میروند.

پس از تحقیق، بررسی و شناخت نیاز استفاده کنندگان کالاها در زمینه بهداشت، سلامت، زیبایی و تمایل به استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی در کشورمان، برند کالاهای موجود در سایت انتخاب گردیدند. انتخاب این برندها بر اساس بالا ترین کیفیت، کارایی و اثر بخشی محصولات، دارا بودن استاندارهای بین المللی و همچنین گستردگی فروش این محصولات بعنوان محصولاتی ارگانیک و طبیعی در سراسر جهان، برگزیده شده و در اختیار شما مشتریان محترم در سایت فروشگاهی ژربرا قرار گرفته اند.

رویکرد و استراتژی فروشگاه اینترنتی ژربرا از ابتدای آغاز فعالیت ایجاد مزیت برای مشتریان و رضایتمندی کامل آنها از ارتباط با مجموعه ژربرا بوده است. اعتماد سازی و خلق موقعیتهای بیشتر و بهتر تنها با رضایت مشتریان امکان پذیر بوده و با توجه امکان ایجاد تبلیغات مناسب توسط کاربران و مشتریان در شبکه های اجتماعی که هر روز شاهد گستردگی آنها می باشیم میتوان صراحتاً عنوان نمود رضایتمندی مشتریان مهترین عامل در پیشبرد اهداف هر مجموعه ای بوده و تلاش مجموعه ژربرا همواره بر افزایش میزان رضایتمندی مشتریان استوار بوده است.

ارائه و عرضه محصولات با بالاترین کیفیت و حاشیه سود متناسب با قدرت خرید مشتریان، تنوع در عرضه محصولات و برندهای روز دنیا، درج اطلاعات، مزایا و ویژگیهای کامل کالاها در سایت، ارائه تخفیفات حداکثری در فروش، ارسال سریع کالاها به مقصد از موارد مهم و قابل عنوان در جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان در مجموعه ژربرا بوده است.

سایت فروشگاهی ژربرا با توجه به اطمینان کامل از کیفیت محصولات و در راستای جلب رضایت مشتریان، کلیه محصولات را با توجه به شرایط عنوان شده در بخش قوانین و مقررات سایت گارانتی نموده و در صورت بروز هر گونه مشکلی پاسخگوی مشتریان عزیز خواهد بود.

مشتریان عزیز میتوانند از طریق راههای ارتباطی مندرج در سایت نسبت به ارسال نظرات، پیشنهادات و دریافت پاسخ سوالات اقدام نمایند. قبل از ارسال سوال پیشنهاد میگردد مشتریان گرامی بخش سوالات متداول در منوی اصلی سایت را مطالعه فرموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.

سلامتی، زیبایی  و جلب اعتماد شما همراهان گرامی آرزوی قلبی ماست.