سوالات عمومی

ما در فروشگاه اینترنتی ژربرا به شما این اطمینان را خواهیم داد که کلیه کالاهای خریداری شده توسط شما مشتریان گرامی، کالاهای اورجینال و از برندهای معتبر خواهند بود. همچنین ضمانت می کنیم کلیه کالاهای مورد سفارش هیچگونه مغایرتی با کالاهای مشاهده شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی ژربرا نخواهند داشت.

فروشگاه اینترنتی ژربرا با اطمینان از عملکرد خود در روند تامین و تحویل کالاهای موجود درسایت و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، کلیه خریدهای صورت پذیرفته توسط شما مشتریان گرامی را تا ۷ روز گارانتی می نماید، این ۷ روز گارانتی شامل موارد مرتبط با اصالت کالاها و وجود هر گونه مغایرت در آنها می باشد که در بخش ابتدایی توضیحاتی در این خصوص ارائه گردیده است.

لازم است مشتریان محترم هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی کارخانه ای، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده در سایت تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و کالا را به کالارسان عودت نمایند. با توجه به این مهم که بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر می باشد، لذا قبل از باز نمودن بسته بندی کالاها، ابتدا مشخصات فنی کالای خریداری شده را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایید. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج گردد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

با توجه به توضیحات ارائه شده، کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن امتناع از تحویل ترتیبی اتخاذ فرمایند تا کالاها بلافاصله به فروشگاه عودت گردند.

جهت عودت کالاها، کارتن و بسته بندی آن میبایستی کاملاً سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشند. زدن برچسب جدید و یا یادداشت توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالاها می گردد.

با توجه به آنکه عکس های محصولات صرفاً جهت اطلاع از ظاهر کالاها و کمک به خرید مشتری ها می باشند، ممکن است در برخی موارد جزئیات عکس سایت با عکس اصلی تفاوت هایی داشته باشند که به استناد آن نمی توان مبنا را بر اعلام مغایرت گذارد. لذا ملاک استناد در مغایرت کالاها برای مشتریان محترم، مقایسه مشخصات فنی درج شده در سایت با مشخصات فنی درج شده بر روی محصول خواهد بود.

در راستای رضایت مندی مشتریان، فروشگاه اینترنتی ژربرا ارائه بهترین خدمات به خریداران را در دستور کار خود قرار داده است لذا ارسال و تحویل کالاها و سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین دست آوردها در مجموعه ژربرا بوده که در همین راستا روش های زیر را بعنوان روشهای ارسال و تسریع در روند ارسال سفارشات به مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی ژربرا پیشنهاد می نماید.

روش های ارسال :

۱- پیک موتوری (ویژه شهر تهران)
۲- پست پیشتاز
۳-تیپاکس

  1. ارسال از طریق پیک موتوری (ویژه تهران):

برای شهر تهران سفارشاتی که حداکثر تا ساعت ۱۴ ثبت شده باشد در همان روز تحویل داده خواهند شد و سفارشاتی که پس از ساعت ۱۴ ثبت شوند حداکثر تا ساعت ۱۴ روز بعد تحویل خواهند شد .

  1. ارسال از طریق پست پیشتاز :

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تهران و کرج فروشگاه اینترنتی ژربرا در نظر گرفته شده است. کلیه سفارشات حد اکثر ظرف مدت ۳ روز کاری تحویل خواهد شد. کاربران محترم میتوانند بوسیله کد رهگیری پستی کالای خود را پیگیری نمایند.

شایان ذکر است فروشگاه اینترنتی ژربرا از طریق سامانه پیامک یا ایمیل مراحل مهم پردازش سفارش و ارسال را به اطلاع خریداران محترم می رساند.

  1. ارسال از طریق تیپاکس :

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان محترم برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد
تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

لازم به توضیح است جهت دریافت کالاها بدون هیچگونه مشکل و در کوتاهترین زمان ممکن خواهشمندیم در زمان تکمیل فرم مشخصات ثبت نام در سایت اینترنتی ژربرا، آدرس دقیق و مشخصات کامل خود را به طور دقیق وارد نمایید تا دسترسی به شما جهت تحویل سریعتر کالاهایتان امکان پذیر گردد.

در شرایط فعلی و با توجه به پاندمی کرونا در سراسر کشور، از پذیرش و خرید حضوری و بازدید معذور میباشیم.

 توجه اساسی به نیازهای مشتریان در جهت برنامه ریزی بهتر و پاسخگویی موثرتر به سوالات و جلب رضایت و خوشنودی شما مشتریان گرامی از ابتدای شروع فعالیت در دستور کار فروشگاه اینترنتی ژربرا قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی ژربرا این امکان را برای شما فراهم نموده است که قبل از خرید در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی با مشاورین ما در ارتباط باشید. شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا ابهامی در تمام ساعات شبانه روز با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ژربرا تماس بگیرید و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع ابهامات شما خواهند پرداخت. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشند.

امید است با تلاش همکارانمان در مجموعه فروشگاه اینترنتی ژربرا، سهمی موثر در ارتقا سطح کیفی خدمات در جهت پاسخگویی مناسب به شما مشتریان محترم را داشته باشیم.

در صورت سفارش محصولات توسط مشتریان گرامی با سقف تعیین شده و شرایطی که در سایت فروشگاهی ژربرا اعلام میگردد، امکان ارسال سفارشات به صورت رایگان برای مشتریان فراهم میگردد.

فروشگاه اینترنتی ژربرا، در تلاش برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود و بدنبال یافتن جایگاهی معتبر بعنوان یک برند نزد مشتریان و به دلیل ارزش، احترام و اهمیتی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایط یا عنوانی، اعتبار برند ژربرا را برای منافع مادی و ناچیز از بین نخواهد برد و در تلاش است علاوه بر ارتقاء سطح کیفیت محصولات ارائه شده در سایت نسبت به افزایش اعتماد سازی مشتریان خود نیز گام برداشته و به بهترین شکل ممکن مشتریان گرامی را در جهت دریافت خدمات و کالاهای مناسب یاری نماید تا برند ژربرا هر روز با جلب اعتماد گسترده تری که در میان مشتریان این برند ایجاد نموده است بتواند سهم مهمی از سبد تامین کالایی مورد نیاز شما گرامیان را در دسترستان قرار دهد.

کالاهای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی ژربرا، در بسته بندی اصلی کارخانه های سازنده بوده و نحوه اطمینان از اصالت هر برند در وب سایت همان برند یا اتحادیه های تخصصی و بین المللی معرفی گردیده است.

 یکی از مهمترین راه های تشخیص اصالت یک کالا، استعلام از وب سایت یا صفحات شبکه های اجتماعی شرکت ها و برندهای تولید کننده مرتبط با هر محصول می باشد، با ارجاع کالا به آنها می توانید از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل فرمائید.

مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی ژربرا، ۷ روز فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالاهای سفارش داده شده اقدام نمایند و در صورت وجود هر گونه مشکل یا مغایرت در اصالت کالا مشتریان گرامی به راحتی می توانند کالای خریداری شده را با هماهنگی با بخش پشتیبانی سایت عودت نمایند.

بیشتر خریداران و مشتریان اینترنتی ترجیح می دهند برای اطمینان از دریافت کالای مدنظرشان تا پیش از دریافت کالا، هزینه آن را پرداخت نکنند، در این شرایط بهترین انتخاب برای آن ها پرداخت وجه کالا در محل خواهد بود.

امروزه کسب و کارهای آنلاین در کنار استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی بانکی، امکان پرداخت حضوری در محل را نیز فراهم آورده اند تا بسیاری از مشتریان به دلایلی از جمله نداشتن اطلاعات لازم برای پرداخت آنلاین، نداشتن کارت متصل به حساب بانکی یا عدم اعتماد به فروشنده در عین نیاز به خرید بتوانند نسبت به رفع احتیاجات خود اقدام کنند.

سرویس پرداخت در محل به سرویسی اطلاق می گردد که خریداران محترم ، وجه کالای سفارشی خود را در هنگام تحویل آن پرداخت می نماید. این روش دریافت وجه عمدتاً برای تأمین‌کنندگان کالاهای فیزیکی و مشتریانی که تمایل به پرداخت آنلاین وجه کالای خریداری شده خود را قبل از تحویل آن ندارند استفاده می شود. در این روش هزینه کالای فروخته شده را هنگام تحویل از مشتری دریافت و اعتماد مشتریان محترم نیز جلب می گردد.

مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی ژربرا که ساکن شهر تهران می باشند، می توانند علاوه بر پرداخت وجه سفارش بصورت آنلاین، وجه سفارش خود را بصورت نقدی و یا کارت به کارت در محل و هنگام دریافت سفارش پرداخت نمایند. برای سفارشهای بالای یک میلیون تومان، به منظور اطمینان از صحت سفارش، می بایست حداقل پنجاه درصد مبلغ سفارش به عنوان “پیش پرداخت” بصورت آنلاین پرداخت گردد.

مشتریان ساکن سایر شهرهای ایران لازمست وجه سفارش خود را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است از آنجایی که مامور حامل سفارش، طبق دستورالعمل تعریف شده، اجازه باز کردن بسته در هنگام تحویل را ندارد به همین منظور کارشناسان ما سفارش شما را پیش از ارسال، کاملاً بازبینی نموده و در صورتی که مغایرتی در محصول خریداری شده وجود داشته باشد، می‌توانید با روش‌های مختلف و در دسترس با تیم پشتیبانی  فروشگاه اینترنتی ژربرا تماس بگیرید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

بله، پس از استعلام موجودی محصولات در انبار امکان دریافت سفارشات به صورت عمده نیز وجود دارد و تلاش بر این خواهد بود در کوتاهترین زمان ممکن سفارشات به مشتریان تحویل گردند.

سوالات مرتبط با برند محصولات

عده ای از افراد سوال دارند که چرا باید محصولات فوراور را با قیمت بالاتری بخریم در صورتی که محصولات مشابه دارای قیمت مناسب­تری هستند؟ در پاسخ به این سوال می­ توان گفت نزدیک به چهل سال است که کمپانی فوراور با جستجو در سراسر جهان به منظور یافتن خال ص­ترین مواد موجود در طبیعت و همگون سازی آنها با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا نشان داده است که تنها هدف این شرکت، کمک به شما و خانواده شما برای داشتن ظاهر و احساسی بهتر است در نتیجه محصولات فوراور کاملا گیاهی و طبیعی بوده و فاقد هرگونه ماده­ ی شیمیایی و نگهدارنده و خطر­آفرین می­ باشند یعنی شما می­ توانید به راحتی و بدون نگرانی و در تمام طول عمر مفید خود، جهت حفظ سلامتی و رفع مشکلات بدن از محصولات فوراور استفاده نمایید. اما محصولاتی که در بازار به صورت مشابه وجود دارند اکثرا دارای مواد شیمیایی و نگهدارنده و مواد مضری هستند که سلامتی را به خطر انداخته و عموما دارای محدودیت و منع مصرف می­ باشند.

همانگونه که در پاسخ به سوالات قبل مطرح کردیم، شرکت فوراور لیوینگ در بیش از ۱۷۰ کشور دنیا از جمله امارات و ترکیه نمایندگی رسمی دارد، اما به دلیل مشکلات سیاسی در روابط ایران و کشور سازنده محصولات فوراور، امکان ثبت نمایندگی رسمی برای این کشور همانند سایر برند های مطرح وجود ندارد. به همین دلیل اغلب محصولاتی که در ایران به دست مصرف کننده نهایی میرسند، دارای توضیحاتی به زبان های عربی و ترکی (مخصوص فروش در کشور های امارات و ترکیه) میباشند و این موضوع به هیچ عنوان دال بر تقلبی بودن کالاها نیستند. اما در صورت تغییر در نرخ فروش بیش از حد متعارف باید بیشتر دقت کرد زیرا محصولات این کمپانی نهایتا با درصد مشخصی از تخفیفات که برای فروشندگان آنها در نظر گرفته شده قابل فروش هستند و میبایستی در خرید این محصولات دقت کافی را داشته باشید.

به دلیل داشتن بیش از ۱۷۰ کشور نماینده و با توجه به متفاوت بودن واحد های پول در کشور های مختلف، کمپانی فوراور یک واحد شاخص به نام Case Credit یا به اختصار CC که نشان دهنده ی ارزش و امتیاز می­باشد به هر محصول اختصاص داده است. میزان سی سی محصولات در تمام کشورها ثابت است.

در مورد محصولات فوراور به دلیل اینکه کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ندارند، روش نگهداری و تاریخ انقضای محصولات بسیار مهم می باشد از همین رو سایت فروشگاهی ژربرا تلاش نموده به روزترین تاریخ های محصولات را خریداری نموده و در اختیار شما مشتریان محترم قراردهد. با توجه به اهمیت زمان فروش و زمان باقیمانده جهت مصرف محصولات، تلاش مجموعه ژربرا تامین محصولاتی با بیشترین زمان ممکن برای مصرف می باشد.

سایت ها و صفحات اینترنتی متفاوتی جهت فروش محصولات این کمپانی توسط فروشندگان محصولات در سراسر دنیا وجود دارند و به تبع آن در کشورمان نیز عزیزانی نسبت به ساخت فروشگاه آنلاین اقداماتی را انجام داده اند که بنا به سوابقی که دارند مشتریانی نیز در این خصوص جذب نموده اند اما به صراحت و اطمینان نمیتوان گفت کدام یک از این سایتهای فروش آنلاین از اعتبار کامل برخوردار هستند زیرا در بسیاری از موارد این سایتها و صفحات توسط افرادی بازدید خواهند شد که اعتماد کاملی به مجموعه مورد نظر داشته و یا خریدهایی را از این فروشگاهها داشته اند. در نهایت و با توجه به این مهم که این امکان وجود دارد که مبلغ کالاها در بسیاری از موارد در تهران و شهرهایی که امکان ارسال توسط پیک وجود دارد در قبال دریافت کالا پرداخت گردد بحث اعتماد سازی به مرور زمان پیشرفت نموده و می توانید سایت مورد اطمینان خود را انتخاب نمایید.

در واقع محصولات فوراور جهت سلامتی و شادابی و بهبود عملکرد بدن ساخته می شوند و این محصولات در نهایت کیفیت بدون هر گونه عوارض جانبی و یا ایجاد حساسیت می باشند و معمولا همه ی افراد می توانند از آن ها استفاده نمایند. با توجه به موارد گفته شده این محصولات نیاز به نسخه و تجویز خاصی نداشته و همه ی افراد در هر شرایطی می توانند از آن ها استفاده نمایند اما نکته مهم این است که جهت اثر بخشی بهتر مانند تمام مواد غذایی مفید و مورد نیاز بدن به طور مرتب استفاده شوند. روش مصرف تمام محصولات در صفحه مربوط به هر محصول در سایت فروشگاهی ژربرا به زبان فارسی و همچنین روی بسته بندی خود محصولات به زبان اصلی توضیح داده شده است. اما همان طور که اشاره شد محصولات فوراور داروی شیمیایی نیستند و مانند میوه و سبزیجات طبیعی بوده و ساعت مصرف و زمان خاصی برای آنها وجود ندارد اما بهتر است نیم ساعت قبل و بعد از مصرف محصولات، از خوردن مواد کافئین دار مثل چای، قهوه، نوشابه و … خودداری نمایید تا ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مکمل ها به صورت کامل جذب شوند. محصولات فوراور نیاز به یخچال ندارند و در جای خشک و خنک و با درب بسته نگهداری شوند و فقط نوشیدنی های فوراور پس از باز شدن پلمپ در یخچال نگهداری شوند. به دلیل نداشتن مواد نگهدارنده پیشنهاد می­شود تمام محصولات بخصوص مکمل ها و نوشیدنی ها پس از باز شدن پلمپ، طبق دستور کمپانی و طی یک الی دو ماه استفاده گردند تا خاصیت و تاثیر خود را از دست ندهند.

در پاسخ به این سوال ابتدا می بایست به این نکته اشاره کنیم که محصولات فوراور داروی شیمیایی نیستند بلکه تولیدات و مکمل ­های کاملا طبیعی و گیاهی و مانند غذا و میوه سالم بوده و هیچ کدام از آن ها جهت درمان بیماری خاصی تولید نشده اند و به هیچ عنوان ادعای درمان ندارند لذا جهت تاثیر ریشه ای و موثر، نیاز به مداومت و صبوری دارند. متاسفانه اکثر مواد غذایی مصرف روزانه ما دارای مواد شیمیایی و نگهدارنده و سرشار از سموم ناشی از کودهای شیمیایی و علف کش ها و گازهای گلخانه ای بوده که همه برای بدن مضر و خطرناک می­ باشند همچنین در اغلب موارد میزان مواد مغذی و ویتامین­ هایی که در روز می بایست به بدن برسند در غذای مصرفی روزانه­ ی ما به اندازه ­ی کافی وجود ندارد از این رو جهت پیشگیری و بهبود تمام بیماری­ ها مصرف نوشیدنی ها و مکمل های غذایی و محصولات پوستی باکیفیت فوراور توصیه می ­شود چرا که این محصولات به سم زدایی و پاکسازی بدن از سموم و آلودگی ها و جذب بهتر و بالا بردن سیستم ایمنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن کمک می کنند و همواره باید این اصل را مورد توجه داشته باشیم که پیشگیری بهتر از درمان است. بنابراین میزان و مدت مصرف این مکمل ها و محصولات پوستی به نیاز بدن و میزان مشکل و یا بیماری افراد بستگی دارد اما پیشنهاد کمپانی فوراور جهت گرفتن بهترین نتیجه، مصرف ۳ دوره­ ی پیوسته (سه ماه متوالی) از محصولات مورد نیاز می‌باشد. همچنین پیشنهاد می شود محصولاتی که در راس هرم غذایی و نیاز همیشه بدن می ­باشند نظیر نوشیدنی­ های آلوئه ورا جهت سم زدایی و سلامت کل دستگاه گوارش و مکمل­ هایی نظیر امگا، کلسیم، ویتامین سی، مولتی ویتامین روزانه و همچنین محصولات مراقبت پوست و … مادام العمر مورد استفاده قرار گیرند تا از بیماری­ ها و تحلیل پوست و اندام جلوگیری کرده و اثرات مثبت خود را پیوسته بر روی بدن بگذارند.

محصولات این شرکت توسط سیستم فروش مستقیم و اعطای نمایندگی به دست مصرف کننده نهایی میرسند و به علت حذف واسطه ها امکان ایجاد فرصت کسب درامد از طریق دریافت نمایندگی وجود دارد. حفظ قیمت و حذف واسطه ها از جمله عواملی است که این محصولات را نمیتوان از داروخانه ها تهیه نمود.

از آن جایی که این برند تولید کمپانی امریکایی فوراور می­باشند و خریدها مستقیما از کمپانی و به صورت روزانه و هفتگی و بر اساس محاسبه نرخ ارز روز انجام می­گیرد، لذا با عنایت به نوسانات لحظه ای ارز، قیمت تمامی محصولات برند فوراور در سایت ژربرا نیز بر اساس نوسانات قیمت ارز، تغییر می یابند.

شرکت فوراور بیشتر از ۴۰ سال است که در حوزه بهداشت و سلامت در حال فعالیت است و در بیش از ۱۷۰ کشور جهان دارای نمایندگی رسمی است. محصولات این شرکت بر پایه آلوئه ورای خالص نژاد باربادنسیس میلر بوده و دارای گواهینامه های بین المللی مختلف در همین زمینه هم هست. استفاده از محصولات این شرکت توسط بسیاری از پزشکان و متخصصان زیبایی و سلامت توصیه شده است.

با توجه به اطلاعات و بررسی­ های انجام شده تاکنون هیچ محصول تقلبی با این برند در بازار یافت نشده است. همچنین تمام محصولات فوراور مارکت دارای پلمپ و روکش آلومینیومی و تصویر عقاب مهر و موم شده می­ باشند. از طرفی پیشنهاد ما به شما مشتری گرامی این است که محصولات را از نماینده های رسمی خریداری نمایید، زیرا در هر صورت نحوه نگهداری و اطمینان از خرید کالایی با کیفیت درست از موارد مهم و کلیدی در خرید شما مشتریان گرامی می باشد.